Proč nakupovat u nás?

Protože v našem e-shopu najdete ty nejlepší sladkosti, limonády, energy drinky a spoustu dalších specialit z USA a Velké Británie. Neustále pro Vás rozšiřujeme sortiment a vybíráme nejoblíbenější americké a britské pochoutky.

O nás

Od roku 2016 vám nabízíme ty nejlepší potraviny z USA a Velké Británie. Zaměřujeme se především na cukrovinky, ale v našem internetovém obchodě najdete také široký sortiment dalších zahraničních dobrot, jako jsou chipsy, cereálie, javorové sirupy, polevy a další druhy potravin.

K vlajkovým lodím našeho obchodu patří produkty od světoznámých značek, jako jsou Jelly Belly, Reese's, Hershey's nebo Pringles, z dalších oblíbených značek nabízíme např. legendární Twinkies, čokolády Cadbury nebo bonbónky Nerds. Sortiment se snažíme neustále rozšiřovat a přinášet vám to nejlepší, co je v USA a Velké Británii dostupné.

Nedílnou součástí našeho e-shopu jsou také nápoje – ať už jde o kultovní americké limonády, jako je cream soda nebo root beer, spousta druhů Fanty a mnoho dalších. Kromě limonád máme v sortimentu také kvalitní čaje, mléčné nápoje, energy drinky a další druhy nápojů z Velké Británie a USA.

Zboží si od nás můžete nechat poslat poštou až k vám domů, pokud jste ale z Pardubic (nebo to do nich máte blízko), můžete si celou objednávku vyzvednout v OC Grand a nezaplatíte tak za dopravné ani korunu. Výdejní místo je v prodejně Candy Store, kde najdete ještě širší výběr amerických a britských dobrůtek.

Pokud máte jakékoli připomínky k našemu obchodu – např. pokud vám v něm něco chybí, nebo máte tipy na jeho zlepšení, budeme rádi pokud nám napíšete přes kontaktní formulář. Našich zákazníků si vážíme a vždy uděláme maximum pro jejich 100% spokojenost.

Zobrazit zboží dle značky

120x90120x90120x90120x90120x90
120x90120x90120x90120x90120x90

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.americancandy.cz | Podmínky užití webuObchodní podmínkyOchrana osobních údajů |  Vytvořila firma IT Partner